Sorular & Cevaplar

Site İçeriğinde Neler Var?
Sitemizde 2004 yılından itibaren ehliyet sınavlarında sorulmuş 7500’den fazla sınav sorusu bulunmaktadır. Ayrıca konu başlıklarına göre gruplandırılmış 8 soru bankası, yüzlerce animasyonlu soru, deneme sınavları ve sınav robotu uygulaması vardır.
Sınav Robotu Nedir?
Sınav Robotu 2004 yılından bugüne kadar sorulmuş ehliyet sınav sorularını akıllı sistemi ile tarar ve size deneme sınavı hazırlar. Bu sistem sayesinde üyelik süresince ve sonrasında kendinize sınırsız sayıda e-sınav hazırlayabilirsiniz.
E-Sınavlar Telefonda Çalışıyor Mu?
Online sınavlarımız her türlü bilgisayar ve mobil cihazda çalışmaktadır. Tüm cihazlarda kullanılabilir.
Spoiler title
Çıkmış sınav sorularının ve soru bankalarının PDF’lerine üyelerimiz ulaşabilir.
Kullanırken Reklamlar Çıkacak Mı?
HSitemizin hiçbir sayfasında reklam gösterimi yoktur. Öğrenmenin konsantrasyon gerektirdiğini düşündüğümüzden dolayı sitemiz reklamsız bir sitedir.
Spoiler title
Ehliyet e-sınavı için soru çözmek çok önemlidir. Sitemizde tüm çıkmış sınav sorularını, animasyonlu soruları, deneme sınavlarını ve kendinize sınırsız deneme hazırlayabileceğiniz sınav robotunu reklamsız bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca online sınav sonuçlarınızı tüm Türkiye’de sınava giren kişilerle karşılaştırabileceğiniz sınav analizi bölümünü de hizmetinize sunuyoruz.
Üyelik Süresi Ne Kadar?
Sitemizde üyelik süresi 3 aydır. Bu süre içinde siteye sınırsız ulaşım ve dokümanları sınırsız kullanım hakkına sahip olursunuz. Sınav robotunu bilgisayarınıza indirip üyelik sonrasında kendinize sınırsız deneme hazırlayabilirsiniz.
Üyelik Ücretini Nasıl Ödeyebilirim?
Üyelik ücretini havale ya da eft ile ödeyebilirsiniz.
Üyeliğim Ne Zaman Aktif Olur?
Üyelik ücreti bize ulaştığı andan itibaren üyeliğiniz aktif olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir